Skip to content

Tropical Garden tvoří dva prázdninové domy v rozsáhlé zahradě – Lotosový domek, ve kterém se nachází dvoulůžkový pokoj s vlastní kuchyní, a Vila Buganvília, kde najdete dva trojlůžkové pokoje, jeden dvojlůžkový pokoj a společnou kuchyni. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC. O vaše pohodlí se na místě postará Anke s pomocníkem Chamarou. Anke je Němka trvale bydlící na Srí Lance v sousedním domě. Hovoří německy a anglicky.

Můžete si pronajmout jak samostatné pokoje, tak některý z domů, za zvýhodněnou cenu i celý resort pro skupinu až 10 osob (s dětskými přistýlkami až 12 osob). Ať již jste parta přátel, rodina, pár či samostatní cestovatelé, každý u nás najde vhodnou variantu ubytování.

Okolí Tropical Garden

Naše prázdninové domy se nachází v rozlehlé tropické zahradě, ze které pouze vyjdete vrátky a ocitnete se přímo na překrásné a takřka liduprázdné pláži Medilla beach.

Nacházíme se ve velmi klidné lokalitě na konci pobřežní cesty, po které se dostanete procházkou či tuktukem do města. Tam najdete vše potřebné od stánků a bister s místním občerstvením, přes trh a obchody až po banky, bankomaty a supermarkety „západního“ střihu.

V těsné blízkosti Tropical Garden se nachází několik menších resortů a restaurací, které můžeme všechny vřele doporučit. V okolních resortech je také možné za poplatek využít hotelové bazény. Více o okolí najdete v sekci Aktivity a výlety.

A co říkají naši hosté?

Nádherné ubytování v soukromé zahradě jen pár kroků od pláže. Pěkné pokoje s koupelnou, dobře vybavená kuchyň, velmi přátelský personál. Skvělé místo pro klidnou rodinnou dovolenou s procházkami po pláži.

Klára
Trip Advisor

Nemáme ve zvyku vracet se na stejná místa, v tomto případě jsme však udělali výjimku a po třech letech zakotvili v Tropical Garden. Přirostlo nám to totiž k srdci. Skvělé místo v klidném prostředí, prakticky v evropském standardu. Neskutečný výhled z terasy, vlastní zahrada s možností posezení téměř až u moře. Liduprázdné pláže, v okolí spousta hospůdek. Perfektně vybavená kuchyně, dokonce s pitnou vodou zdarma!

Věra a Jiří
Trip Advisor

Vila vypadá mnohem lépe než na obrázcích! Je to krásné místo kousek od centra města Tangalle. Má pěknou zahradu a je hned u moře. Kromě toho bylo ubytování čisté, hostitelka Anke opravdu milá. Měli jsme tu skvělý pobyt a doporučili bychom ho všem!

Inge
Booking.com

Bungalovy Tropical Garden jsou prostě fantastické. Bydleli jsme ve větším domě, který je velmi prostorný a dobře vybavený. Nachází se poblíž restaurací a dalších prázdninových resortů. Karolina byla velmi komunikativní a zodpověděla všechny naše dotazy. Pobyt jsme si moc užili!

Katarzyna
Airbnb

Poslední dny na Srí Lance jsme strávili v Tropical Garden a bylo to prostě báječné. Byly jsme 2 rodiny, celkem 10 osob. Dům je čistý a dobře vybavený. Zahrada je úžasná a naprosto skvělá pro děti. Vrátky ze zahrady projdete přímo na pkrásnou pláž s bílým pískem. Procházkou po pláží se za 10 minut dostanete na skvělé místo, kde je koupání bezpečné i pro malé děti. V pěší vzdálenosti je i spousta restaurací.

Stefan
Trip Advisor