Skip to content

Jednotlivé pokoje

V rámci prázdninového domu Vila Buganvília je možné pronajmout si samostatně jednotlivé pokoje. Tuto možnost nejvíce ocení krátkodobější cestovatelé a cestovatelky či dvojice, přátelé a rodiny, které se rády setkávají s novými lidmi. Prostorná kuchyně a posezení před ní poskytuje možnost trávit čas společně, pokud však preferujete větší soukromí, samostatné pokoje s vlastním posezením vám ho poskytnou. Rozlehlá zahrada kolem domu nabízí dokonalé prostředí k odpočinku, ke kterému můžete využít lehátka či houpací sítě, ale i velký palmový přístřešek přímo u pláže, který může sloužit jak k posezení s překrásným výhledem na moře, tak k józe či dalším aktivitám.

  • wifi
  • pitná voda
  • evropské zásuvky/redukce na evropské zásuvky
  • úklid, čisté ručníky a ložní prádlo každé tři dny
  • praní prádla (za drobný poplatek, ceník na místě)
Pokoj 1

dvoulůžkový pokoj s koupelnou, společná kuchyně
maximální kapacita 2 osoby

V přízemí Vila Buganvília se nachází dvoulůžkový pokoj se vstupem na terasu a výhledem do zahrady. Posezení pro dvě osoby je možné pro větší soukromí oddělit od zbytku terasy posuvným paravanem. Pokoj je o něco menší než ostatní, nachází se v něm manželská postel o šířce 170 cm. Je proto ideální zejména pro páry či samostatné cestovatele. Postel je chráněna v tropech nezbytnou moskytiérou (ochranou sítí proti komárům), nechybí stropní větrák, který zajišťuje příjemnou teplotu. Drobnosti je možné uložit na nočních stolcích, oblečení pak v otevřených policích či zavěšené na ramínkách.

Koupelna je vybavena sprchou, WC s bidetovou sprškou a umyvadlem.

Pokoj 2

třílůžkový pokoj s koupelnou
maximální kapacita 3 osoby, možnost dětské přistýlky

Pokoj se nachází v prvním patře Vila Buganvília, do kterého se dostanete po schodech ze společné kuchyně. Po levé straně schodiště na prostorném balkonu s krásným výhledem do zahrady a na moře je umístěno posezení pro tři osoby a za ním vstup do pokoje. Vybaven je širokou manželskou postelí (180 cm) a samostatným lůžkem (90 cm), vše je chráněno nezbytnými moskytiérami (sítěmi proti komárům). Samozřejmostí je i stropní větrák pro zajištění příjemné teploty v pokoji. V  pokoji je možné umístit dětskou postýlku či přistýlku pro menší dítě. Pokoj je možné vzájemně propojit se sousedním Pokojem 3 a využívat tak celé patro jako dvoupokojový apartmán.

Drobnosti je možné uložit na nočních stolcích a poličkách, oblečení pak v otevřených policích či zavěšené na ramínkách. Koupelna je vybavena sprchou, WC s bidetovou sprškou a umyvadlem.

Pokoj 3

třílůžkový pokoj s koupelnou
maximální kapacita 3 osoby, možnost dětské přistýlky

Pokoj se nachází v prvním patře Vila Buganvília, do kterého se dostanete po schodech ze společné kuchyně. Po pravé straně schodiště na prostorném balkonu s krásným výhledem do zahrady a na moře je umístěno posezení pro tři osoby a za ním vstup do pokoje. Vybaven je širokou manželskou postelí (180 cm) a samostatným lůžkem (90 cm), vše je chráněno nezbytnými moskytiérami (sítěmi proti komárům). Samozřejmostí je i stropní větrák pro zajištění příjemné teploty v pokoji. V  pokoji je možné umístit dětskou postýlku či přistýlku pro menší dítě. Pokoj je možné vzájemně propojit se sousedním Pokojem 3 a využívat tak celé patro jako dvoupokojový apartmán.

Drobnosti je možné uložit na nočních stolcích a poličkách, oblečení pak v otevřených policích či zavěšené na ramínkách. Koupelna je vybavena sprchou, WC s bidetovou sprškou a umyvadlem.