Skip to content

Vila Buganvília

Vila Buganvília je ideální pro partu přátel nebo pro rodiny s dětmi. Prostorná kuchyně a posezení u velkého stolu na terase s výhledem do zahrady vybízí ke společnému trávení času, samostatné pokoje a jednotlivá posezení před nimi ale zároveň umožňují uvelebit se s knížkou či sklenkou araku a užít si chvíle jen pro sebe.

2 trojlůžkové pokoje, 1 dvoulůžkový pokoj, 3 koupelny, kuchyně
kapacita 6 až 8 dospělých osob, možnost 2 přistýlek pro děti

  • wifi
  • pitná voda
  • evropské zásuvky/redukce na evropské zásuvky
  • úklid, čisté ručníky a ložní prádlo každé tři dny
  • praní prádla (za drobný poplatek, ceník na místě)

V přízemí domu se nachází plně vybavená společná kuchyně s velkou lednicí s mrazákem, plynovým sporákem a veškerým potřebným nádobím pro vaření i stolování. Možnost vychladit si nápoje, udělat led nebo uchovat tropické ovoce ocení i ti, kdo nemají v plánu sami vařit z čerstvých lokálních surovin. Hostům je zdarma k dispozici fontána s pitnou vodou, můžete si zde půjčit knihy, karty a další společenské hry. Posezení u velkého jídelního stolu se nachází na terase před kuchyní s výhledem do zahrady. Za kuchyní se pak najdete venkovní sprchu, která je praktická k opláchnutí od písku po návratu z pláže.

S kuchyní sousedí dvoulůžkový pokoj se samostatným vstupem přes terasu a s výhledem do zahrady a laguny. Posezení pro dvě osoby je možné pro větší soukromí oddělit od zbytku terasy posuvným paravánem. Pokoj je o něco menší než ostatní, nachází se v něm manželská postel o šířce 170 cm chráněná v tropech nepostradatelnou moskytiérou (sítí proti komárům). Nezbytností je i stropní větrák, zajišťující v místnosti příjemnou teplotu. Drobnosti je možné uložit na nočních stolcích, oblečení pak v otevřených policích či zavěšené na ramínkách. Jako všechny pokoje má i tento samostatnou koupelnu se sprchou a WC.

Po schodech ze společné kuchyně se dostanete na velký balkon s krásným výhledem do zahrady a na moře. Po každé straně schodiště je umístěn jeden z prostorných trojlůžkových pokojů. Oba jsou velikostí i vybavením totožné, pouze zrcadlově obrácené. Najdete v nich širokou manželskou postelí (180 cm) a samostatné lůžko (90 cm), vše chráněné moskytiérami (sítěmi proti komárům) a samozřejmě stropní větrák. V obou pokojích je možné umístit dětskou postýlku či přistýlku pro menší dítě. Pokoje je možné vzájemně propojit a využívat celé patro jako dvoupokojový apartmán.

Jako úložné prostory slouží noční stolky, poličky a otevřené police, oblečení je dále možné zavěsit na ramínka. Každý z pokojů má samostatnou koupelnu, vybavenou umyvadlem, sprchou a WC s bidetovou sprškou.

Dům je obklopen zahradou, která je z větší části nezastavěná, příjemný stín v ní poskytují vzrostlé kokosové palmy a zdobí ji typické místní rostliny, jako buganvilie či ibišky. Nabízí dokonalé prostředí k odpočinku, ke kterému můžete využít lehátka či houpací sítě, ale i velký palmový přístřešek přímo u pláže, který může sloužit jak ke společnému posezení s překrásným výhledem na moře, tak k józe či dalším aktivitám.