fbpx Skip to content

Celý resort Tropical Garden: ubytování pro skupiny

Jste parta přátel či větší rodina a chcete strávit dovolenou na Srí Lance? Využijte naše ubytování pro skupiny až 10 osob na klidném místě v Tangalle. Pronajměte si Tropical Garden jako celek. Oba prázdninové domy i celou zahradu s bazénem budete mít jen pro sebe!

  • 2 samostatné domy
  • 4 pokoje s koupelnou, 2 kuchyně
  • 10 dospělých osob, 2 dětské přistýlky
  • pitná voda zdarma
  • evropské zásuvky/redukce na evropské zásuvky
  • úklid, čisté ručníky a ložní prádlo každé tři dny
  • praní prádla (za drobný poplatek, ceník na místě
  • wifi

Vila Buganvília

1 dvoulůžkový pokoj, 2 trojlůžkové pokoje
kapacita 6 až 8 dospělých osob, možnost 2 přistýlek pro děti

V přízemí domu se nachází prostorná, dobře vybavená společná kuchyně s velkou lednicí s mrazákem, plynovým sporákem a veškerým potřebným nádobím pro vaření i stolování. Možnost vychladit si nápoje, udělat led nebo uchovat tropické ovoce ocení i ti, kdo nemají v plánu sami vařit z čerstvých lokálních surovin. Hostům je zdarma k dispozici fontána s pitnou vodou, můžete si zde půjčit knihy, karty a další společenské hry. Na terase s výhledem do zahrady je velký jídelní stůl a pohodlná sedačka, ideální pro večerní posezení. Za kuchyní se pak nachází venkovní sprcha, praktická k opláchnutí od písku po návratu z pláže a WC.

S kuchyní sousedí dvoulůžkový pokoj se samostatným vstupem přes terasu a s výhledem do zahrady a laguny. Pokoj je o něco menší než ostatní, nachází se v něm manželská postel o šířce 170 cm chráněná v tropech nepostradatelnou moskytiérou (sítí proti komárům). Nezbytností je i stropní větrák, zajišťující v místnosti příjemnou teplotu. Drobnosti je možné uložit na nočních stolcích, oblečení pak v otevřených policích či zavěšené na ramínkách. Jako všechny pokoje má i tento samostatnou koupelnu se sprchou a WC s bidetovou sprškou.

Po schodech ze společné kuchyně se dostanete na velký balkon s krásným výhledem do zahrady a na moře. Po každé straně schodiště je umístěn jeden z prostorných trojlůžkových pokojů. Oba jsou velikostí i vybavením totožné, pouze zrcadlově obrácené. Najdete v nich širokou manželskou postel (180 cm) a samostatné lůžko (90 cm), vše chráněné moskytiérami (sítěmi proti komárům) a samozřejmě stropní větrák. V obou pokojích je možné umístit dětskou postýlku či přistýlku pro menší dítě. Pokoje je možné vzájemně propojit a využívat celé patro jako dvoupokojový apartmán.

Jako úložné prostory slouží noční stolky, poličky a otevřené police, oblečení je dále možné zavěsit na ramínka. Každý z pokojů má samostatnou koupelnu, vybavenou umyvadlem, sprchou a WC s bidetovou sprškou.

Lotosový domek

1 dvoulůžkový pokoj, kapacita 2 osoby

Lotosový domek stojí blíže k moři a z okna i balkonu má výhled přímo na oceán. V přízemí se nachází menší plně vybavená otevřená kuchyně s jídelním stolem a posezením.

Samotný pokoj se nachází v prvním patře. Vchází se do něj přes balkon s posezením pro dvě osoby a překrásným výhledem na pláž a moře. Najdete zde manželskou postel (šířka 170 cm), věci si můžete uložit v otevřených policích či zavěsit na ramínka. I zde je samozřejmostí moskytiéra, stropní větrák a vlastní koupelna vybavená sprchou, WC s bidetovou sprškou a umyvadlem.

Zahrada a bazén

Zahrada je z větší části nezastavěná, příjemný stín v ní poskytují vzrostlé kokosové palmy a zdobí ji typické místní rostliny a květiny, jako buganvilie či ibišky. Nabízí dokonalé prostředí k odpočinku, ke kterému můžete využít lehátka a houpací sítě. Osvěžit se pak můžete v bazénu s terasou.