fbpx Skip to content

Vila Buganvília: ubytování pro rodiny i partu přátel

Vila Buganvília je skvělou volbou ubytování pro rodiny s dětmi i party přátel. Tři samostatné pokoje, společná kuchyně, posezení na balkonu s překrásným výhledem na oceán, prostorná terasa s posezením a výhledem do zahrady, bazén, to vše můžete mít jen pro sebe. Sdílené prostory vybízí ke společnému trávení času, samostatné pokoje a posezení před nimi ale zároveň umožňují uvelebit se s knížkou či sklenkou araku a užít si chvíle jen pro sebe.

  • 2 trojlůžkové a 1 dvoulůžkový pokoj
  • 3 koupelny, kuchyně
  • 6 až 8 dospělých osob, 2 přistýlky pro děti
  • pitná voda zdarma
  • evropské zásuvky/redukce na evropské zásuvky
  • úklid, čisté ručníky a ložní prádlo každé tři dny
  • praní prádla (za drobný poplatek, ceník na místě)
  • wifi

Kuchyně a společné prostory

V přízemí domu se nachází plně vybavená společná kuchyně s velkou lednicí s mrazákem, plynovým sporákem a veškerým potřebným nádobím pro vaření i stolování. Možnost vychladit si nápoje, udělat led nebo uchovat tropické ovoce ocení i ti, kdo nemají v plánu sami vařit z čerstvých lokálních surovin. Hostům je zdarma k dispozici fontána s pitnou vodou, můžete si zde půjčit knihy, karty a další společenské hry. Velký jídelní stůl a posezení se nachází na terase s výhledem do zahrady. Za kuchyní najdete venkovní sprchu, která je praktická k opláchnutí od písku po návratu z pláže.

Pokoje

S kuchyní sousedí dvoulůžkový pokoj se samostatným vstupem přes terasu a s výhledem do zahrady a laguny. Posezení pro dvě osoby je možné pro větší soukromí oddělit od zbytku terasy posuvným paravánem. Pokoj je o něco menší než ostatní, nachází se v něm manželská postel o šířce 170 cm chráněná v tropech nepostradatelnou moskytiérou (sítí proti komárům). Nezbytností je i stropní větrák, zajišťující v místnosti příjemnou teplotu. Drobnosti je možné uložit na nočních stolcích, oblečení pak v otevřených policích či zavěšené na ramínkách. Jako všechny pokoje má i tento samostatnou koupelnu se sprchou a WC.

Po schodech ze společné kuchyně se dostanete na velký balkon s krásným výhledem do zahrady a na moře. Po každé straně schodiště je umístěn jeden z prostorných trojlůžkových pokojů, před každým najdete gauč a stůl s židlemi. Oba jsou velikostí i vybavením totožné, pouze zrcadlově obrácené. Najdete v nich širokou manželskou postelí (180 cm) a samostatné lůžko (90 cm), vše chráněné moskytiérami (sítěmi proti komárům) a samozřejmě stropní větrák. V obou pokojích je možné umístit dětskou postýlku či přistýlku pro menší dítě. Pokoje je možné vzájemně propojit a využívat celé patro jako dvoupokojový apartmán.

Jako úložné prostory slouží noční stolky, poličky a otevřené police, oblečení je dále možné zavěsit na ramínka. Každý z pokojů má samostatnou koupelnu, vybavenou umyvadlem, sprchou a WC s bidetovou sprškou.

Zahrada a bazén

Dům je obklopen zahradou, která je z větší části nezastavěná, příjemný stín v ní poskytují vzrostlé kokosové palmy. Osvěžit se můžete v bazénu a k odpočinku využijete lehátka či houpací sítě, ze kterých si můžete vychutnávat pohled na oceán.