fbpx Skip to content

Lotosový domek: dokonalé ubytování pro páry

Samostatný Lotosový domek poskytuje naprosté soukromí a je tak skvělou volbou ubytování pro páry a dvojice. Překrásný výhled na moře, posezení na balkoně i v otevřené kuchyni, možnost využít bazén a na pláž doslova pár kroků, to vše nabízí náš prázdninový domek.

  • 1 dvoulůžkový pokoj s koupelnou, kuchyně
  • maximální kapacita 2 osoby
  • pitná voda zdarma
  • evropské zásuvky/redukce na evropské zásuvky
  • úklid, čisté ručníky a ložní prádlo každé tři dny
  • praní prádla (za drobný poplatek, ceník na místě)

Lotosový domek nabízí vše, co očekáváte od ubytování pro páry. Stojí blíže k moři a z okna i balkonu má překrásný výhled přímo na oceán. Velikou výhodou je plně vybavená otevřená kuchyně s jídelním stolem a posezením, která se nachází v přízemí. Najdete v ní vše potřebné – lednici s mrazákem, která v horkém tropickém podnebí přijde vhod pro chlazení nápojů i potravin, plynový vařič a veškeré nádobí na vaření i stolování. 

Samotný pokoj se nachází v prvním patře. Vchází se do něj přes balkon s posezením pro dvě osoby a překrásným výhledem na pláž a moře. Vybaven je po srílanském způsobu jednoduše, najdete zde manželskou postel krytou moskytiérou (šířka postele 170 cm), věci si můžete uložit v otevřených policích či zavěsit na ramínka. Samozřejmostí je stropní větrák, udržující v pokoji příjemnou teplotu. Koupelna je vybavena sprchou, WC s bidetovou sprškou a umyvadlem.

Lotosový domek obklopuje zahrada, která je z větší části nezastavěná, příjemný stín v ní poskytují vzrostlé kokosové palmy. Nabízí dokonalé prostředí k odpočinku, ke kterému můžete využít lehátka či houpací sítě. Zaplavat si a osvěžit se můžete v bazénu s terasou a lehátky.