Ubytování v soukromí přímo na pláži

Pokud hledáte ubytování v soukromí a navíc přímo na překrásné pláži, jste tady správně. Tropical Garden tvoří dva prázdninové domy v rozlehlé zahradě s bazénem. V Lotosovém domku se nachází dvoulůžkový pokoj s vlastní kuchyní. Ve Vile Buganvília najdete dva trojlůžkové pokoje, jeden dvojlůžkový pokoj a společnou kuchyni. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a přístup na balkon či terasu s výhledem na moře a do zahrady. O vaše pohodlí se na místě postará Anke s místním pomocníkem Buddikou. Anke je Němka trvale bydlící na Srí Lance v sousedním domě. Hovoří německy a anglicky. Pomůžeme vám i s plánováním a organizací celé dovolené a během pobytu jsme vám v češtině kdykoli k dispozici online. 

Můžete si pronajmout jak samostatné pokoje, tak některý z domů či celý resort pro skupinu až 10 osob (s dětskými přistýlkami až 12 osob). Ať již jste parta přátel, rodina, pár či samostatní cestovatelé, každý u nás najde vhodnou variantu ubytování.

Okolí Tropical Garden

Naše prázdninové domy se nachází přímo u moře. Pouze vyjdete vrátky a ocitnete se přímo na takřka liduprázdné pláži Medilla beach. Jsme ve velmi klidné lokalitě na konci pobřežní cesty, po které se dostanete procházkou či tuktukem do města. Tam najdete vše potřebné od stánků a bister s místním občerstvením, přes trh a obchody až po banky, bankomaty a supermarkety „západního“ střihu. V těsné blízkosti Tropical Garden se nachází několik menších resortů a restaurací, které můžeme všechny vřele doporučit.

Tangalle i širší okolí nabízí nepřeberné množství výletů a aktivit. Přímo v Tropical Garden nabízíme masáže či lekce jógy. Kromě koupání a procházek po nekonečných písečných plážích můžete okolí poznávat třeba na kole či skútru nebo si půjčit kajak a vyrazit pozorovat zvířata do laguny. V blízkém okolí Tangalle se nachází několik zajímavých chrámů, stanice ochranářů želv i mořský gejzír Blow Hole, na své si přijdou surfaři, rybáři či milovníci šnorchlování. Pokud vyrazíte na půldenní či celodenní výlet, můžete si užít vše, co Srí Lanka nabízí – čajové plantáže a vodopády, pozorování delfínů a velryb, safari v národních parcích, krmení slůňat ve sloním útulku či starodávná města a památky. A to ještě zdaleka není vše. Další tipy najdete v sekci Aktivity a výlety.

A co říkají naši hosté?